Aktuálně

Velká facebooková soutěž k výstavě Zlínské nevěsty

11. 07. 2017

< zpět (Program)

Výstava ZLÍNSKÉ NEVĚSTY (14. 7. – 1. 10. 2017) nás provází svatební módou a zvyky posledních 200 let a dokazuje, že přestože se vzhled stavebních šatů časem mění, jedno mají všechny stále společné: „Každé šaty nesou jiný příběh“.

Jako oslavu krásy svatebních šatů a lidí, které je nosili, vyhlašujeme velkou soutěž o 1x roční členství v Klubu přátel 14| 15 BAŤOVA INSTITUTU, 1x půlroční členství v Klubu přátel 14| 15 BAŤOVA INSTITUTU a 5x voucher na prohlídku výstavy ZLÍNSKÉ NEVĚSTY pro dva návštěvníky.

Členstvím v KLUBU PŘÁTEL získáváte volný vstup pro sebe a jednoho hosta do všech stálých expozic i krátkodobých výstav v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně a v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně po dobu platnosti karty, pozvánky na vernisáže výstav a slevy na produkty a služby partnerů Klubu přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU (Městské divadlo ve Zlíně, Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně, Golden Apple Cinema, Filmový uzel Zlín, hotel Baltaci Atrium, Knihkupectví Neoluxor a další).

Pravidla soutěže:

  1. příspěvku se zadáním soutěže přidejte jako komentář fotografii sebe, svých rodičů či jiných příbuzných ve svatebních šatech spolu s příběhem (nebo historkou), který se k páru, svatbě či šatům na fotografii váže.
  2. Fotografie a své příběhy můžete přidávat od zveřejnění soutěžního příspěvku do 25. 7. 12 hodin středoevropského času.
  3. Každý uživatel může přidat maximálně jeden soutěžní komentář. V případě, že jich přidá více, bude do slosování zařazen pouze jednou.
  4. Celkem 7 výherců, v pořádí 7.-1. místo, bude náhodně vylosováno a následně uveřejněno na Facebooku dne 25. 7.
  5. Svou výhru si budou moci výherci vyzvednout na recepci budovy 14 továrního areálu (Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín).
  6. Zapojením do soutěže dáváte 14| 15 BAŤOVU INSTITUTU souhlas ke zpracování soutěžního příspěvku a poskytnutých osobních údajů.

Povinné prohlášení:

  1. Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků každým účastníkem.
  2. Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.