St, 6. 9. 2017 - St, 15. 11. 2017

KLUB MILOVNÍKŮ KNIH – PODZIM 2017

Milujete knihy? Rádi o nich diskutujete s přáteli a známými? Připojte se ke Klubu milovníků knih v Krajské knihovně Františka Bartoše.

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

Vstupné: zdarma


ZÁŘÍ 6.9.2017  „KOLÁČEK ŠTĚSTÍ“ - AKCE ZRUŠENA

Zářijové setkání Klubu milovníků knih jsme pojali netradičně. Autory, o jejichž knihách budeme hovořit, nám totiž určil koláček štěstí. Přijďte si poslechnout, jak se nám podařilo koláčkovou výzvu splnit, komu se výběr líbil a komu naopak ne, a podělit se s vaší zkušeností s autory jako jsou Haruki Murakami, Nicholas Sparks, Jojo Moyesová, Stephanie Laurensová a další!

 

ŘÍJEN 4.10.2017 „SVĚTOVÁ KNIHOVNA“

V říjnu budeme diskutovat o autorech vydávaných v nakladatelství Odeon v edici Světová knihovna. Jsou to současní autoři především britské a americké národnosti, jako například Chuck Palahniuk, Julian Barnes nebo Michael Cunningham. Přijďte se podělit o své zkušenosti s těmito a podobnými autory, nebo načerpat spoustu inspirace na zajímavou četbu!

 

LISTOPAD 15.11.2017  „MAGNESIA LITERA“

V listopadu se zaměříme na naši domácí tvorbu, konkrétně na autory a díla, která doposud byla oceněna Magnesií Literou. Kromě knih oceněných ale prodiskutujeme i nadcházející ročník a možné favority. Přijďte se zapojit do diskuze, dozvědět se zajímavosti a oddechnout si od shonu všedních dní do Klubu milovníků knih!

 

Vstup zdarma.

 

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace