St, 7. 10. 2020 18.00-23.00

NOC LITERATURY ZLÍN 2020

1. ročník oblíbené celorepublikové akce konaný ve Zlíně.

Čas konání: 18.00-23.00

Místo konání: 1. podlaží budovy 15

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

Vstupné: Zdarma


Současná literatura, netradiční místa, známé tváře: taková je NOC LITERATURY, která na atraktivních či běžně nedostupných místech přibližuje široké veřejnosti ukázky z nové tvorby evropských spisovatelů v podání známých hereckých osobností.

Unikátní propojení neobvyklého místa, osobité interpretace a literárního textu nabízí nevšední kulturní zážitek a příležitost seznámit se s myšlením současných evropských autorů. Noc literatury si vydobyla pevné místo v českém kulturním kalendáři a stala se jeho neodmyslitelnou součástí. Letos se historicky poprvé uskuteční také ve Zlíně!

Vedle literárního zážitku budou mít návštěvníci možnost prohlédnout si místa veřejnosti běžně nepřístupná - pro tento večer se jim odemkne:

sklad knih ústřední knihovny,
sklepení Zlínského zámku a
zákulisí Městského divadla Zlín

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce.

V rámci akcí pořádaných Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

1. podlaží budovy 15

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace