Pá, 13. 3. 2020 - Út, 12. 5. 2020

SLUŽBY KNIHOVNY DOSTUPNÉ Z DOMOVA

Nabídka v době uzavření knihovny.

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Na základě vyhlášení nouzového stavu na celém území České republiky je od pátku 13. března Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně ve všech provozech do odvolání uzavřena. Všechny plánované akce na dotčené období byly zrušeny, nicméně knihovna nyní přichází s alternativní nabídkou - čtenáři mohou využít některých jejich služeb online z pohodlí domova.

„Po dobu uzavření knihovny nebude v provozu informační pracoviště ve vstupní hale Ústřední knihovny, ani automat na vracení knih. Od pátku 13. 3. 2020 nebudeme generovat upomínky, čtenáři tedy nemusí mít obavy ze sankčních poplatků. Nevyzvednuté rezervace si bude možné v případě zájmu vyzvednout po opětovném otevření," upřesnila vedoucí služeb Dagmar Marušáková k nejčastějším otázkám v důsledku aktuální situace.

I z domova však mohou čtenáři využít řadu služeb krajské knihovny, které jsou dostupné online:

Bez registrace :

Pro registrované čtenáře knihovny:

Dosud neregistrovaní čtenáři se mohou zaregistrovat pomocí validovaného účtu mojeID (návod, jak mojeID získat a jak mojeID validovat), zaplatit registrační poplatek online kartou nebo převodem přes platební bránu GoPay a začít naplno využívat online služby z domova.

Podrobnou tiskovou zprávu naleznete zde.

 

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace