Po, 18. 5. 2020 - Ne, 31. 5. 2020

VOLNÝ VÝBĚR KNIH OD 18. KVĚTNA OBNOVEN

Půjčování ve volných výběrech opět obnoveno.

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Provoz Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně je obnoven ve všech provozech, včetně obvodních knihoven a poboček, a to v obvyklé provozní době.

Od pondělí 18. května obnovujeme půjčování ve volných výběrech. Nadále si lze knihy objednat online, do 31. května je tato služba zdarma. Maximální počet eVýpůjček bude od 18. května činit opět 2 tituly.

Od 1. června bude obnoveno zasílání upomínek. Do tohoto data je třeba vrátit veškeré dokumenty, kterým vypršela výpůjční doba.

V ústřední knihovně k vracení knih využívejte i nadále samoobslužný automat ve 2. podlaží.

Pobytové služby (čítárna, internet, dětský koutek, studijní a relaxační místa) zůstávají nedostupné. Výjimkou je využití individuálních studoven pro registrované čtenáře ke studijním účelům.

Prosíme všechny uživatele o dodržování hygienických opatření a o to, aby se v knihovně zdržovali pouze po nezbytně nutnou dobu. Při úhradě poplatků preferujeme bezhotovostní platby, zrychlíte tak obsluhu v knihovně a zvýšíte své bezpečí. Další rozvolnění zavedených opatření předpokládáme v červnu, a to na základě vývoje epidemiologické situace.

Pro aktuální informace sledujte náš web kfbz.cz a sociální sítě. V případě Vašich dotazů nás kontaktujete na info@kfbz.cz, tel.: 573032400 nebo v chatu na webu knihovny.

Zpráva vydána: 18. 5. 2020

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace