15. 8. 2017

14|15 BAŤŮV INSTITUT je partnerem Garden Food Festivalu ve Zlíně

Garden Food Festival je regionálním festivalem dobrého jídla a pití, který si klade za cíl ukázat široké veřejnosti, že v olomouckém, zlínském a moravskoslezském regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Jedním z partnerů Garden Food festivalu ve Zlíně je také 14|15 BAŤŮV INSTITUT.


Garden Food Festival ve Zlíně se uskuteční ve dnech 2. - 3. 9. 2017 v parku u Zámku. Těšit se můžete na delikatesy od  vyhlášených šéfkuchařů i jídlo regionálních firem. 

Program akce naleznete na webových stránkách Garden Food Festivalu.

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně připravilo pro návštěvníky Garden Food Festivalu dárek. O víkendu 2 . – 3. září budou mít všichni návštěvníci festivalu vstup na výstavu Zlínské nevěsty za polovinu. Stačí na recepci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU předložit vstupenku z Garden Food festivalu a získáte 50 % slevu na vstupné. Využijte jedinečné nabídky a přijďte se podívat na svatební šaty, které měla manželka Tomáše Bati. Výstava představí jejich dokonalou repliku, ale také desítky dalších svatebních oděvů, doplňků a zvyků z let 1800 – 2000. Součástí výstavy je také zkušebna šatů a závojů. 

S 50% slevou mohou festivaloví návštěvníci vidět také stálou expozici Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost. Expozice je věnovaná historii obuvnické firmy Baťa, zlínskému filmu nebo cestovatelům Hanzelkovi a Zikmundovi. Slevu lze uplatnit pouze ve dnech konání festivalu.