Pro návštěvníky

Komplex 14|15 BAŤŮV INSTITUT je kulturně-vzdělávacím centrem Zlínského kraje evropského formátu. Situován je přímo v srdci centra města Zlína, v bývalém továrním areálu firmy Baťa. V komplexu sídlí Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně a Kraská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, i s tím související administrativa, vč. služeb veřejnosti (pohodlné parkování).

V průběhu roku se v tomto kulturně vzdělávacím centru koná také řada výstav a další doprovodné kulturní akce, jako jsou například různá autorská setkání, konference či koncerty.

Návštěvníci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou parkovat na vyhrazených místech před 13. a 14. budovou. Povolení k parkování je k vyzvednutí na recepci 14. budovy.
K dispozici jsou také parkovací místa v podzemních garážích pod platformou 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, kde je umístěn parkovací automat. Prvních 30 minut mají návštěvníci zdarma. Parkovací místo pro autobus je nutné domluvit předem na emailu info@14-15.cz nebo telefonním čísle +420 573 032 111.

Darujte svým blízkým klubovou benefitní kartu, dárkové poukazy do muzea a galerie a další dárky jako jsou upomínkové předměty a publikace. Vše zakoupíte na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.