Pá, 3. 5. 2024 - Ne, 1. 9. 2024

SVĚT HRAČEK BAŤA

Výstava představuje jeden z produktů firmy Baťa, pryžové hračky. 

Místo konání: 1. podlaží budovy 14

Pořadatel: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně


Prostřednictvím sbírky Michala Widenského z Muzea technických hraček představuje výstava jeden z produktů firmy Baťa, pryžové hračky. Ty jsou vystaveny v dioramatech a scenériích tak, aby představily rozmanité scény z první republiky počínaje baťovskou prodejnou, přes skautský tábor, až po figurky vojáků. Kolekci doplňují i kaučukové hračky z přelomu 19. a 20. století či produkce n.p. Fatra Napajedla.
Vernisáž výstavy: 2. 5. v 17.00 hod.

Více informací zde.

 

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce.

V rámci akcí a výstav pořádaných v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvkové organizace sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a 14|15 Baťův institut) nenesou odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

 

1. podlaží budovy 14

  • Ulice: Vavrečkova 7040
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.