10. 3. 2023

5. ročník benefičního koncertu „I hudba může pomoci“ byl velmi úspěšný

V sobotu 4. března se ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU uskutečnil 5. ročník benefičního koncertu "I hudba může pomoci" v rámci projektu POMÁHÁME ONKOLOGII na podporu zlínského Komplexního onkologického centra v KNTB a.s. Jednalo se zatím o nejúspěšnější ročník, zástupcům onkologie byl předán šek s částkou 157 875 Kč.


Návštěvníci si užili spoustu hudby v podání kytar ze Základní školy Pod Vinohrady z Uherského Brodu, vsetínské kapely NOCA, dua Markétka Vodičková & Filip Vítů a Jiřiny Lysákové s kapelou. Velký zájem byl také o bohatý doprovodný program, jako například líčení od Kateřiny Bartoňové nebo služby vlasové stylistky Romany Hájkové, štěstíčka pro kluky a holky, náramky přátelství, produkty OXALIS a TOPNATUR, linecké od Jirky Mikésky ze Zádveřic, srdíčka od kováře Jana Havelky, svíčky, svícny, přívěsky a další.

„Jsem ráda, že se také 14|15 Baťův institut, p.o., mohl spolupodílet na této charitativní akci. Letos byl zástupcům onkologie předán šek s částkou 157 875 Kč. Tato krásná částka dojala všechny účastníky. Poděkování za obrovské nasazení patří zejména Jiřině Lysákové, hlavní organizátorce akce, také všem vystupujícím a všem, kteří se jakkoli na této akci podíleli. Velké poděkování je potřeba vyslovit těm, kteří podpořili akci finančním příspěvkem nebo si zakoupili připravené drobnosti. Společně jsme si užili krásný večer a přispěli na dobrou věc," uvedla Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Koncert „I hudba může pomoci" je každoroční akcí, která má za cíl získat co nejvíce finančních prostředků pro onkologické pacienty Komplexního onkologického centra KNTB a.s, které jim pomohou zvýšit komfort během náročné a nepříjemné léčby.

Akce se konala pod záštitou radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové.

Kontakt:
Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz
www.14-15.cz

 

Foto: archiv Jiřiny Lysákové

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.