Ne, 1. 11. 2020 - Ne, 31. 1. 2021

HRDINA V MÝCH OČÍCH

Literární soutěž Hledání 2020-2021.

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně vyhlašuje další ročník literární soutěže pro děti zlínského regionu od 6 do 15 let Hledání na téma:

HRDINA V MÝCH OČÍCH

Kdo a proč je pro tebe hrdinou? Jak by podle tebe měl vypadat správný hrdina? Musí to být někdo s nadpřirozenými schopnostmi nebo to může být obyčejný kluk nebo holka, kteří někomu pomohli? Může to být sousedův pes, který zahnal zloděje? Nebo někdo z vesmíru? Můžeš to být ty?

Téma je možné zpracovat jako prózu (povídku, pohádku, sci fi, fejeton apod.) nebo poezii či drama. Autor může poslat buď jeden příspěvek v próze (nejvíce 3 strany formátu A4), anebo 3 básně. Soutěžní práce musí být opatřeny jménem a příjmením autora, celou adresou, věkem a třídou, názvem a adresou školy.

Soutěžní práce posílejte do 31. ledna 2021 v elektronické podobě jako přílohu mailu na adresu: detske@kfbz.cz, případně fyzicky na adresu: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín.

Podrobná pravidla soutěže

Plakát

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.