So, 7. 5. 2022 - Ne, 15. 5. 2022

100 LET ZLÍNSKÉHO DESIGNU

Výstavní projekt se zaměřuje na reflexi fenoménu zlínského průmyslového designu.

Místo konání: 2. podlaží budovy 15 | sál B a předsálí

Pořadatel: Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně


Výstavní projekt se zaměřuje na reflexi fenoménu zlínského průmyslového designu, jehož počátky byly položeny již v rozvíjející se firmě Baťa mezi světovými válkami jako součást přirozeného vývoje průmyslového impéria. Za cíl má představit pomyslné rodinné stříbro nejen Zlína a jeho regionu, které zformovalo důležité podhoubí i pro dnešní vzdělávání mladých návrhářů, činnost profesionálních designérů a studií či hodnotnou produkci firem, které s nimi spolupracují.

Otevřeno denně 10.00-18.00

Více informací zde.

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce:

V rámci akcí a výstav pořádaných v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvkové organizace sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a 14|15 Baťův institut) nenesou odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

2. podlaží budovy 15 | sál B a předsálí

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.