Út, 21. 6. 2022 - Ne, 28. 8. 2022

NE RUKA, TO DUŠE MALUJE

Výstava výtvarných prací hendikepovaných umělců.

Místo konání: 3. podlaží budovy 14

Pořadatel: Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně


Výtvarné práce hendikepovaných umělců malujících pouze ústy a nohama v prostorách stálé expozice Princip Baťa. Výstava vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím UMÚN, sdružujícím tyto umělce a usilujícím o to, aby i těžce hendikepovaní lidé mohli žít a pracovat jako ostatní. Vstupné je součástí vstupného do expozice. Výstava bude zahájena bez vernisáže. Setkání s některými autory proběhne ve výstavě 21. 7. v 16.00 hod.

 

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce:

V rámci akcí a výstav pořádaných v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvkové organizace sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a 14|15 Baťův institut) nenesou odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty

3. podlaží budovy 14

  • Ulice: Vavrečkova 7040
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.