So, 1. 1. 2022 - Po, 30. 12. 2024

ÚNIKOVKY S KNIHOVNOU

Nabídka únikových her.

Místo konání: Ústřední knihovna

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Nabídka únikových her v ústřední knihovně . Vhodné pro pro 3 – 5 členné týmy všech věkových skupin (děti pouze v doprovodu v dospělých).

Doba trvání 60 minut (termín a čas po domluvě v pracovních dnech v provozní době knihovny). Začátky hry: 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 a 16:30 hod.

Přihlášky na info@kfbz.cz
Vstupné 100 Kč, registrovaní čtenáři a děti do 10 let zdarma

 

Témata:

POSLEDNÍ MENU
Na slavnostní večeři se sejde společnost osmi lidí. Miliardář si pozval sedm vybraných hostů. V průběhu večeře však hostitel zemře. Jako správný detektiv musíte zjistit, kdo je vrahem.

 

KAMERA, KLAPKA, ÚTĚK!

Novinka od července 2024!

Nová úniková hra tentokrát ze světa filmu. Vstoupíte do světa filmových ateliérů. Brzy ale zjistíte, že něco není v pořádku. Filmové postavy utekly z plátna a skrývají se. Vaším úkolem bude najít uprchlíky a vrátit je zpět, aby mohlo natáčení pokračovat. Vhodné pro 3-5 členné týmy všech věkových skupin (děti pouze v doprovodu dospělých!). Doba trvání 60 minut. Přihlášky na info@kfbz.cz. Vstupné 100 Kč, registrovaní čtenáři a děti do 10 let zdarma

Více informací zde.

 

Ústřední knihovna

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.