St, 5. 6. 2024 - Út, 16. 7. 2024

CESTY FRANZE KAFKY

Výstava fotografií Jana Jindry

Místo konání: 2. podlaží budovy 15, foyer

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Originální výstava fotografií Jana Jindry představuje méně známou část spisovatelovy složité osobnosti. A to jako zvídavého mladého muže, zajímajícího se o zdravý životní styl, fascinovaného moderními technologiemi, který rád cestuje. Fotografie zachycují autentická místa roztroušená po celé Evropě, kam se Kafka vypravil na dovolenou nebo na služební cestu. Jednotlivé fotografie doplňují texty Judity Matyášové, novinářky a autorky projektu Cesty Franze Kafky, která zjistila, proč Kafka navštívil vybrané lokality, a co o nich napsal v cestovních denících či korespondenci.

Vernisáž za přítomnosti autora: 6. 6. v 18.00 hod.

Vstup zdarma

Více informaci zde.

 

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce:

V rámci akcí a výstav pořádaných v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvkové organizace sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a 14|15 Baťův institut) nenesou odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

2. podlaží budovy 15, foyer

  • Ulice: Vavrečkova 7040
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.