24. 1. 2018

Klub milovníků knih pokračuje i letos

Ve středu 31. ledna odstartuje v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně již druhý ročník Klubu milovníků knih. Jedná se o pravidelné setkávání vášnivých čtenářů a čtenářek všech věkových kategorií, kteří si rádi povídají u kávy o knížkách, čtení a autorech.


Na první pololetí roku 2018 je naplánováno celkem 5 setkání, vždy po 6 týdnech. „První setkání Klubu milovníků knih v roce 2018 se bude věnovat literatuře z roku minulého. Které z loňských novinek se vám líbily nejvíce? Přijďte si s námi popovídat o knihách, o uplynulém roce a vašich knižních očekáváních. Zhodnotíme také první rok našeho knižního klubu a pro účastníky je připraveno malé praktické překvapení, které potěší každého čtenáře," nechává nás nahlédnout pod pokličku dění v klubu Petra Sukupová, knihovnice v oddělení pro dospělé a jedna ze zakladatelek klubu.


V rámci březnového setkání si čtenáři navzájem představí své nejoblíbenější knihy, dubnový díl bude věnován ohlédnutí za povinnou četbou, v květnu se klub zaměří na svět literatury pro děti. Poslední setkání před prázdninami bude patřit beletrii popisující země a města celého světa. Příjemnou atmosféru každého dílu umocní vůně kávy či čaje a něčeho dobrého k zakousnutí, jak už se stalo v klubu dobrým zvykem.
Setkávání probíhají v kolektivní studovně ve 4. podlaží budovy 15. Členství v klubu je bezplatné.

Více informací včetně termínů jednotlivých setkání a jejich témat najdete na www.14-15.cz a www.kfbz.cz.

 

Kontakt:
Mgr. Gabriela Winklerová
Projektová manažerka, komunikace s veřejností
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace
tel.: 573 032 505, 734 860 722
e-mail: winklerova@kfbz.cz

Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o
T | 736 505 513
M | alena.babicova@14-15.cz

Foto: archiv KFBZ