17. 12. 2018

Dárek, který potěší nejen milovníky umění

Rádi byste darovali svým blízkým dárek, který opravdu potěší? Darujte jim zážitek v podobě návštěv muzea a galerie nebo čtení na celý rok.


Pro opravdové milovníky kultury a vzdělávání může být skvělým dárkem členství v Klubu přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Držitelé klubové karty mají nárok na vstup na všechny výstavy muzea a galerie spolu s jedním hostem zdarma. Členství je možné si pořídit na půl roku za 499 Kč nebo na celý rok za 999 Kč. Vyplatí se tak už při třech návštěvách za rok.

Držitelé klubové karty mají navíc bonusy u partnerů Klubu přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Jedná se například o slevy na vstupné do Městského divadla Zlín, slevu na pernamentku do Contours fitness pro ženy či zlevněné vstupné do expozic a na workshopy ve Filmovém uzlu Zlín. Další poskytované bonusy a jejich podmínky naleznete zde. Do Klubu přátel se můžete přihlásit na recepcích nebo na webových stránkách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

Vybírat můžete také z dárkového zboží umístěného na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITTU. Kromě knížek, omalovánek, nafukovacích hraček atd., jsou zde k zakoupení také dárkové poukazy na jednorázové vstupy do galerie i muzea. V knihovně si můžete pořídit dárkový poukaz "Čtení na 365 dnů v roce". Ten lze koupit jako novou roční registraci nebo jako prodloužení stávající registrace.