23. 8. 2019

Rozloučení s prázdninami aneb Dospělí a děti společně pomáhají

V sobotu 31. srpna proběhne ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU charitativní akce pro zdravé i znevýhodněné děti a rodiče, která nabídne zábavný program s doprovodnými soutěžemi a dílničkami.


Taneční centrum OrianaDance, Zlín z.s. srdečně zve na charitativní akci s názvem Rozloučení s prázdninami aneb když dospělí a děti společně pomáhají, která proběhne poslední prázdninovou sobotu na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Akce pořádaná pod záštitou primátora města Zlín, pana Jiřího Korce, nabídne bohatý program pro děti i dospělé a její výtěžek je určen na podporu letních asistenčních táborů pro děti se spinální atrofií.

Jedná se konkrétně o psychorehabilitační odlehčovací tábory pro děti se SMA (spinální muskulární atrofií) a svalovými distrofiemi, které nabízejí speciální program zahrnující rehabilitace, canisterapii, muzikoterapii apod. Pro rodiče dětí přihlášených na tyto tábory je to jediný týden v roce, kdy mohou nabrat síly na velmi náročnou domácí péči o nemocné děti. 

Zábavné sobotní odpoledne nabídne opravdu pestrý program: 

Akci moderuje Vlastislav Macík, hudební doprovod obstará Marcel Bláha s kapelou a zatančí taneční skupina OrianaDance Zlín. 

V případě nepříznivého počasí proběhne akce v kavárně budovy 15. 

Vstupné dobrovolné.