18. 11. 2019

Galerie si ve středu 20. listopadu připomene 66. výročí svého založení.

Ve středu 20. listopadu uplyne 66 let od založení Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně.


Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně si ve středu 20. listopadu připomene 66. výročí svého založení. Na tento den si galeristé pro návštěvníky připravili dárek v podobě vstupného zdarma a to na všechny galerijní výstavy.

Přijďte si prohlédnout stálou expozici Prostor Zlín | Řády vidění a také krátkodobé výstavy. V přízemí budovy č. 14 mohou návštěvníci aktuálně zhlédnout výstavy Vladimír Vašíček (1919 - 2003) - Stále ve vzniku a Škola umění ve Zlíně - SUPŠ UH. Obě budou ukončeny v neděli 24. listopadu. Ve druhém podlaží je pro návštěvníky kromě stálé expozice připravená také nová krátkodobá výstava Jiří Karásek ze Lvovic – Barevné květy uschly v tón jak ze skla, která bude uvedena vernisáží v úterý 19. listopadu v 17 hodin a zájemci ji mohou navštívit až do 23. února 2020.  

Galerie srdečně zdraví všechny své příznivce a těší se na setkání s nimi! 

 

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce.

V rámci akcí a výstav pořádaných v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Příspěvkové organizace sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně a 14|15 Baťův institut) nenesou odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.