17. 6. 2020

Komorní koncert zazní na střešní terase 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

Koncert na střeše – Blízko nebe - je tu už po několikáté. Zájemci o něj ani letos nepřijdou a v neděli 21. června v podvečer od 18 hodin se mohou zaposlouchat do skvělého kytarového představení v doprovodu saxofonu. Na střešní terase budovy 14 se představí kytarista Ondřej Svačina a saxofonista Radim Nowak.


„Po tom, čím jsme si všichni prošli v minulých měsících, se rádi vracíme takříkajíc do normálu. Konečně můžeme pořádat akce, na které jsou naši návštěvníci zvyklí a které mají v oblibě. I když jsme letos nemohli kvůli přísným opatřením uspořádat koncert Filharmonie pod širým nebem, máme radost, že se už tuto neděli se uskuteční koncert na střeše Blízko nebe, který veřejnost zná z předchozích let. Střešní terasa budovy 14 poskytuje úžasný výhled na Baťův areál a okolní město. Atmosféra akcí zde konaných je vždycky působivá." uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

Terasa budovy 14 není veřejnosti běžně přístupná. Pro akce menšího rozsahu je však ideální. Kultura na čerstvém vzduchu je v letních měsících totiž jednou z nejlepších forem relaxu a zábavy.

Ještě krátce představíme oba interprety. Ondřeje Svačinu, který vystudoval klasickou a jazzovou kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a vystupoval například s Abbou revival, 80´s Factory a Alicí Konečnou. Veřejnost ho má v povědomí také jako člena kapely Foxy Hunters.
Saxofonista Radim Nowak je profesionálním multiinstrumentalistou, který působil ve filharmonii, divadle, symfonickém i dechovém orchestru, ale i v různých kapelách. Je to energický showman, který díky lásce k hudbě a lidem dokáže publiku nabídnout neopakovatelný zážitek.

„Kdo naši akci ještě nezaregistroval a má o ni zájem, měl by si co nejdříve zakoupit vstupenky v předprodeji na recepci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU nebo také online na našem webu." doplnila Ing. Petra Kubíková.
Další program letních měsíců najdou zájemci průběžně na www.14-15.cz.

Kontakt:

Petra Štrofová
PR manažerka
Tel: 736 505 513, e-mail: petra.strofova@14-15.cz
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín