22. 6. 2020

Bez ohledu na počasí skvěle prožitý nedělní večer ve 14|15 BATOVĚ INSTITUTU.

Ani počasí neodradilo organizátory plánovaného koncertu Blízko nebe a spolu s hudebními interprety, Ondřejem Svačinou (kytara), Radimem Nowakem (saxofon) a Richardem Nálepou (zpěv) připravili návštěvníkům skvělý večer plný známých jazzových a swingových songů.


Koncert se vzhledem k počasí uskutečnil v kavárně, avšak milou a nečekanou tečkou za celým hudebním večerem bylo krátké improvizované vystoupení na střeše budovy 14. Všichni si tak mohli vychutnat poslední hudební kousky přímo pod širým nebem, kde se mimo jiné často aktivně přidali ke zpěvu a hudebníky v závěru odměnili hlasitým potleskem s žádostmi o přídavky. Skvělá atmosféra, skvělé místo. To jsou akce uspořádané ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. Včerejší večer toho byl důkazem.

Na koncert zavítalo zhruba sedmdesát návštěvníků. Počasí někoho možná odradilo, nicméně hudba přináší zážitek v každé roční době a za každého počasí. A tak ti, co přišli, nelitovali a naopak si užili krásný večer. Mnohé vypovídají i fotografie z této události.

Další podobná akce „pod širým nebem" se uskuteční zanedlouho. Už v pátek 24. července vystoupí na střešní terase budovy 14 hudební skupina O5 A RADEČEK. Srdečně zveme k jedinečnému letnímu zážitku ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU!
Kompletní program v době letních prázdnin bude v brzkých dnech k vidění tradičně na www.14-15.cz.

Kontakt:

Petra Štrofová
PR manažerka
Tel: 736 505 513, e-mail: petra.strofova@14-15.cz
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín