16. 6. 2021

Open air léto s Filharmonií Bohuslava Martinů ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU.

V srpnu se mohou milovníci hudby těšit na několik koncertů Filharmonie Bohuslava Martinů, které se budou konat na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU v příjemném venkovním prostředí. Cyklus koncertů slibuje jedinečný hudební zážitek, obzvlášť po době dlouhého "kulturního půstu". 


Zájemci si mohou už nyní zakoupit vstupenky v předprodeji a to jak ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU, tak ve Filharmonii v Kongresovém centru Zlín. Jsou dostupné jak na pokladnách, tak online. 

Sérii letních koncertů zahájí filharmonie 5. srpna s jedním z nejoceňovanějších českých dirigentů současnosti Tomášem Netopilem. Tento letní večer se v pozici sólisty představí neobyčejně talentovaný osmnáctiletý houslista Matteo Hager s Cigánskými melodiemi od P. Sarasateho. Orchestr zahraje také Rachmaninovu druhou symfonii.

11. srpna bude následovat koncert na vlnách skvělého progressive-rocku! Show skupiny Tata Bojs bude sestavená nejen z největších hitů této unikátní pražské kapely, ale i ze skladeb z jejich zbrusu nového alba.

19. srpna je na programu jeden z nejzářivějších klenotů české hudby Má vlast Bedřich Smetany. Filharmonii bude řídit její šéfdirigent Tomáš Brauner.

A 26. srpna se mohou zájemci těšit na závěrečný Saint-Saënsův violoncellový koncert v podání skvělého Petra Nouzovského a doslova ikonická Dvořákova Novosvětská symfonie – obé pod taktovkou hlavního hostujícího dirigenta zlínské filharmonie Leoše Svárovského.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.