16. 6. 2021

Anketa Oblíbené informační centrum roku 2021.

Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR) vyhlašuje anketu o nejoblíbenější turistické informační centrum letošního roku. Anketa proběhne v období od 21. června do 31. srpna 2021 formou hlasování na stránkách www.kampocesku.cz. Informace o anketě budou zveřejněny také na webu asociace www.aticcr.cz s přímým linkem do hlasování.


Jak se můžete jako návštěvníci infocenter do této ankety zapojit?

Hlas bude možné poslat jednomu z více než 460 certifikovaných turistických informačních center (dále jen TIC), tedy takovému, které máte v oblibě, které vám pomohlo, příjemně překvapilo na cestách atp.
Hlasování v anketě je možné z jedné IP adresy pouze jedenkrát pro jedno TIC v každém z krajů ČR. Vícečetné hlasování bude eliminováno použitím e-mailové adresy hlasujícího, který bude muset vyjádřit souhlas s všeobecnými podmínkami ankety a vepsat náhodně generovaný kód.

V anketě bude vylosováno 14 hlasujících, kteří budou za svůj hlas odměněni hodnotnou cenou od cestovní kanceláře ATIS. Nezbytnou podmínkou pro zaslání ceny je následné poskytnutí poštovní adresy výherce vyhlašovateli po oznámení výhry hlasujícímu.

Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna v rámci společenského večera říjnového členského fóra A.T.I.C. ČR, informačním centrům na 2. a 3. místě v kraji bude udělen diplom.

Veškerá pravidla účasti v anketě v plném znění jsou zveřejněna na kampocesku.cz/informacni-centrum-roku.

Asociace turistických informačních center ČR
Tyršova 32, 572 01 Polička
Tel.: 603 998 711, office@aticcr.cz, www.aticcr.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.