9. 11. 2021

Nová sběratelská karta s motivem Zlínského mrakodrapu v prodeji v Krajském Turistickém Informačním Centru Zlín.

Zlínská Správní budova číslo 21 postavená v letech 1936-1938 podle návrhu architekta Vladimíra Karfíka je jedním z vrcholných děl předválečné československé funkcionalistické architektury a patří ke známým dominantám baťovského Zlína. Není tedy divu, že se zlínský mrakodrap často označovaný jako „jednadvacítka" zařadil do projektu Sběratelských karet Klubu českých turistů Praha. Nová karta je již v prodeji a zájemci ji zakoupí v Krajském turistickém informační centru Zlín.


„Nová sběratelská karta s jedním z typických motivů Zlína – správní budovou číslo 21 - rozšířila výběr suvenýrů a upomínkových předmětů, které mohou návštěvníci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU zakoupit v Krajském turistickém informačním centru, které se nachází v přízemí 14. budovy. Zde je možné zakoupit i několik dalších sběratelských předmětů, například turistické známky, vizitky, nálepky nebo další upomínkové předměty jako hrnečky s baťovskými hesly, psací potřeby, magnety, turistický deník a další drobnosti se známými zlínskými motivy," představila novinku Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, p.o..

Sběratelské karty představují ucelenou číslovanou edici a jsou vydávány od roku 2005. Jejich odborným garantem je Klub českých turistů Praha a dosud bylo vydáno přes 1800 karet, které představují zajímavá a turisticky atraktivní místa v České republice. Projekt je známý i díky dlouholeté spolupráci s rádiem Impuls, kde má od roku 2007 svůj pravidelný pořad Máme Česko ráááádi. Sběratelské karty ocení každý, kdo rád cestuje, poznává nová místa a rozšiřuje si své obzory.

Krajské turistické informační centrum Zlín sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU je otevřeno 7 dnů v týdnu, má bezbariérovou recepci a příjemnou odpočinkovou zónu s interaktivními informačními kiosky.  

Kontakt:

Petra Štrofová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o.
M +420 736 505 513
E-mail petra.strofova@14-15.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.