15. 3. 2022

Knihovna nabízí učitelům registraci zdarma

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně od března nabízí pedagogům cenově zvýhodněnou registraci, na Den učitelů pak roční registraci zcela zdarma. Den narození Jana Amose Komenského, 28. březen, je v České republice Dnem učitelů, vyhlášeným k poctě pedagogů, jako morální ocenění jejich práce. Také knihovna si učitelů váží, jakožto svých klíčových partnerů v oblasti celoživotního vzdělávání a zprostředkování přístupu k informacím.


„Utváření informačně gramotné společnosti je naším společným cílem a nezastupitelnou roli pedagogů v tomto procesu bychom rádi ocenili. A proto Krajská knihovna Františka Bartoše zavedla od 1. března 2022 zvýhodněnou roční registraci pro učitele za 90 Kč. 28. března 2022 navíc jako dárek ke Dni učitelů nabídneme všem pedagogům roční registraci úplně zadarmo," uvádí ředitel knihovny Jan Kaňka.

Akce se vztahuje na učitele mateřských, základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol – státních i soukromých, dále učitele jazykových škol nebo ZUŠ, asistenty a vychovatele. A to jak pro nově registrované, tak stávající čtenáře. Stačí se prokázat potvrzením od zaměstnavatele či průkazem ITIC.

Kontakt:
Mgr. Gabriela Winklerová
tel.: 573 032 505 / 734 860 722, e-mail: winklerova@kfbz.cz
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
www.kfbz.cz

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.