7. 6. 2022

Sobotní podvečer nabídne jedinečnou atmosféru BLÍZKO NEBE

V sobotu 11. června od 18 do 21 hodin je pro všechny milovníky hudby a zlínské architektury připraven letní podvečer na střešní terase 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Komorně pojatý Koncert na střeše BLÍZKO NEBE nabídne hudební vystoupení zlínské pop-rockové kapely Jasno, které bude doplněno komentovaným výhledem na zlínskou architekturu.


„Jak už název akce napovídá, koncert se bude konat na netradičním místě, na střešní terase budovy 14, kam veřejnost nemá běžně přístup. Kromě koncertu kapely Jasno, která má široký repertoár, se návštěvníci mohou těšit na jedinečné výhledy na zlínskou architekturu," pozvala na akci ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut Petra Kubíková

Příjemný hudební zážitek je doplněný výkladem odborného kurátora, návštěvníci se dozví o historii staveb a budov, které jsou v dohledu ze střechy 14. budovy továrního areálu.

Vstupné na akci je 199 Kč a vstupenky jsou již v předprodeji na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU či online na webových stránkách www.14-15.cz. Zájemci by neměli váhat vzhledem k omezené kapacitě terasy.

V případě nepřízně počasí se koncert uskuteční v kavárně budovy 15.

Více informací na www.14-15.cz.

 

Kontakt:

Ing. Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, p. o

M| alena.babicova@14-15.cz

M| +420 736 505 513

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.