22. 9. 2022

V krajské galerii je k vidění výstava Dvacet let FMK – THE BEST OF

V úterý 20. 9. 2022 byla vernisáží zahájena výstava Dvacet let FMK – THE BEST OF, kterou připravila Fakulta multimediálních komunikací UTB spolu s Krajskou galerií výtvarného umění ve Zlíně. Výstava, která vznikla u příležitosti 20. výročí Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, prezentuje nejvýznamnější tvůrčí výstupy, experimenty i úspěchy na poli umění a kreativních průmyslů, které za poslední dvě dekády z ateliérů a ústavu vzešly. Retrospektivní část prezentace "THE BEST OF" v krajské galerii shrnuje archivní materiál instituce s důrazem na proměny přístupů a identity ateliérů.


Na vernisáž výstavy navazovala večer videomappingová projekce z dílny Fakulty multimediálních komunikací. Pokud jste se tohoto videomappingu na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU nestihli zúčastnit osobně, můžete se podívat na krátký report z akce, včetně malého nahlédnutí do zákulisí.

Výstava bude k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 22. ledna 2023.

Více informací o výstavě naleznete na www.galeriezlin.cz a www.14-15.cz.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.