17. 10. 2022

Videomapping ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU nabídne jedinečnou podívanou

Ve čtvrtek 20. října od 20 hodin se na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU uskuteční již tradiční videomappingová projekce audiovizuálních děl studentů Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ZLÍN UPROSTŘED SVĚTA. Po jejím skončení bude následovat v kavárně v budově 15 after party s DJ GRAY TIGER.


„Návštěvníci se mohou těšit na výběr nejlepších prací předešlých ročníků projektu ZLÍN UPROSTŘED SVĚTA. Díky spolupráci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně má veřejnost možnost pravidelně poznávat na fasádě 15. budovy různá témata a získávat nevšední zážitky z audiovizuálních projekcí," pozvala na akci Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Videomappingová projekce se váže na studentské práce zpracované v rámci semestrů a předvádí tak novým studentům i široké veřejnosti vývoj a směry techniky moderního studijního oboru, který je možné si ve Zlíně vybrat. Prezentuje také příležitost pro studenty vyzkoušet si teorii a získané dovednosti v praxi na technickém zařízení 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, které není běžně dostupné.

„Hra světel a stínů, práce s perspektivou, barvami a nápady jsou průvodní znaky tohoto audio-vizuálního umění, které boří představy o reálném prostoru před zraky diváků. Jsem ráda, že takto zapojujeme studenty a dáváme jim možnost, aby ukázali veřejnosti své umění," uvedla Zuzana Fišerová, radní pro kulturu a školství Zlínského kraje.

Novinkou je pozvání na afterparty do kavárny v budově 15, na které DJ GRAY TIGER zahraje taneční klubovou muziku nejen pro studenty.

Akce se koná za každého počasí a vstup je zdarma.

Více informací na www.14-15.cz

Kontakt:
Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.