20. 10. 2022

Krajské turistické informační centrum Zlín zve k návštěvě

Krajské turistické informační centrum Zlín se i letos zapojuje do akce Týden turistických informačních center ČR a srdečně zve širokou veřejnost k návštěvě ve středu 26. října.


Asociace turistických informačních center České republiky ve vazbě na Světový den pro rozvoj informací vyhlásila na období od 24. do 30. října 2022 Týden turistických informačních center ČR. Do akce se již podruhé zapojí také Krajské turistické informační centrum ve Zlíně a to ve středu 26. října od 8 do 18 hodin. V tento den se návštěvníci mohou seznámit s jeho činností a také si odnést drobný upomínkový předmět.

„Krajské turistické informační centrum Zlín je návštěvníkům k dispozici v přízemí 14. budovy ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU 7 dní v týdnu. Turisté i místní zde najdou informace o zajímavých cílech a kulturním dění ve Zlíně a také v celém kraji, mohou se u nás inspirovat k výletům. Těšíme se na všechny návštěvníky nejen v tento den," pozvala na akci Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

Smyslem akce je představit činnost informačních center široké veřejnosti. Jejich funkce je nezastupitelná. Turisté i místní obyvatelé v nich hledají informace a inspiraci k výletům, zajímají se o kulturní dění a atraktivity v okolí. Infocentra představují určitou tradici a místo, kde zájemci obdrží potřebné informace. K vyhlášenému svátku informačních center se 14|15 BAŤŮV INSTITUT připojuje již podruhé.

Více informací na www.aticcr.cz

Kontakt:
Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz

 

Foto: archiv A.T.I.C. České republiky

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.