7. 11. 2022

Herečka Petra Hřebíčková pokřtí v knihovně nový román zlínské autorky Šárky Šiškové „Ještě je čas“

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně zve na křest knihy zlínské autorky Šárky Šiškové, který se uskuteční ve středu 16. listopadu od 17 hodin v kavárně, v budově 15 továrního areálu. Román slavnostně pokřtí a odpolednem příjemně provedou speciální hosté - herečka PETRA HŘEBÍČKOVÁ a herec PAVEL VACEK.


Zlínská spisovatelka, renomovaná oděvní návrhářka Šárka Šišková, políbena několika múzami úspěšně pootočila kormidlo a oblast módního designu v roce 2018 vyměnila za literaturu.

Její už pátá kniha, román JEŠTĚ JE ČAS představuje čtenářům vyzrálou spisovatelku, která se nebojí aktuálních témat současného světa, ve kterém žijí nejen její hrdinové, ale i čtenáři.

Děj nového románu se odehrává ve Zlíně, Praze, ale i pod hladinou moře či na potápěčské lodi. Je to opět příběh plný autenticity, dramatický s výbornými dialogy, kterými autorka zcela mistrně posouvá děj.

"Psaní není má zpověď, je to mé vyprávění o životě Tady a Teď, který mě zajímá. Jsem jeho součástí," říká Šárka, která své knihy také ilustruje a dodává: "Malování a psaní je pro mě největší tvůrčí svobodou. Mé postavy a děj příběhu tvořím se stejnou vášní a zaujatostí, jako bych malovala akvarel, rychle, naléhavě."

V roce 2018 vyšla Šárčina úspěšná prvotina A co láska?, která se dočkala už druhého vydání, v roce 2019 román Dokonalý život?, v roce 2020 román Navždy nebo jen na chvíli?. A v roce 2021 román Naslouchám.

Více na www.kfbz.cz/jestejecas.

Kontakt:
Mgr. Gabriela Winklerová
tel.: 573 032 505, 734 860 722, e-mail: winklerova@kfbz.cz
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín

 

Foto: archiv Šárky Šiškové

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.