5. 12. 2022

Hledáte originální vánoční dárky? Zastavte se u nás

Sháníte originální dárky pod stromeček? Darujte svým blízkým kulturní zážitky nebo zajímavé upomínkové předměty.


Vedle určitě nešlápnete s dárkovými poukazy do muzea nebo galerie nebo zároveň do muzea i galerie. Těm, kteří milují historii a téma Baťa, výtvarné umění či architekturu, bude největším dárkem kultura na 365 dní prostřednictvím členství v Klubu přátel 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Členská klubová karta umožňuje jejímu držiteli vstup zdarma do všech expozic a výstav muzea a galerie společně s jedním hostem. Nabízí i řadu dalších výhod. Pořídit si ji můžete také na půl roku.
Knihovna pak nabízí dárkový poukaz na Čtení na 365 dnů v roce. Ten můžete koupit jako novou roční registraci nebo jako prodloužení stávající registrace.

Zajímavým dárkem pro milovníky výtvarného umění může být předplatné časopisu Prostor Zlín, který vydává krajská galerie více než dvacet let. Vychází čtvrtletně a zaměřuje se na české a slovenské výtvarné umění s důrazem na současnou tvorbu, dále na moderní architekturu, ale i design, historii a památkovou péči. Pravidelně v každém čísle najdete také výběr z poezie.

Další publikace muzea, galerie a knihovny zakoupíte na recepci budovy 14.

Na recepci ve 14. budově je k zakoupení také spousta zajímavých upomínkových předmětů, které mohou posloužit jako vhodný dárek pro vaše blízké. Jedná se například o originální šperky s motivem baťovských domečků, oblíbené čajové hrnky s baťovskými hesly, limitovaná edice šálků na espresso k letošnímu 700. výročí města Zlína nebo desková hra Jeden den mladého muže Baťovy školy práce.

Spojte návštěvu výstav muzea a galerie nebo knihovny s nákupem vánočních dárků. Těšíme se na Vás!

    

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.