28. 4. 2023

Platforma 14|15 BAŤOVA INSTITUTU se v květnu opět rozzáří videomappingem

Zábavu pro všechny generace nabídne 4. května ve 20.30 hodin videomappingová projekce na 15. budovu továrního areálu, která představí nové soutěžní audiovizuální práce studentů Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.


Již tradiční projekt videomappingová projekce Zlín uprostřed světa vznikl před lety na základě spolupráce 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Návštěvníkům se nabízí skvělá světelná show a studentům je umožněno vyzkoušet si získané dovednosti v praxi na technickém zařízení 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, které není běžně dostupné.

„Ráda bych návštěvníky pozvala na tuto velkolepou světelnou šou, kde se letos v práci studentů promítne podtitutul „... a UTB a FAI je taky Zlín" ve smyslu „... UTB a FAI jsou uprostřed Zlína". Opět se tedy můžeme těšit na nevšední zážitek," pozvala na akci ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut Petra Kubíková.

Akce se koná za každého počasí a vstup na ní je zdarma.

Akce Zlín uprostřed světa je realizována s finanční podporou statutárního města Zlína.

Více informací na www.14-15.cz.

Kontakt:
Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.