1. 12. 2023

Originální vánoční dárky ze 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

Darujte svým blízkým kulturní zážitky, zajímavé publikace či milé upomínkové předměty. 


Říká se, že nejlepším dárkem jsou zážitky – a právě ty můžete s námi darovat i vy. Jednou z možností jsou dárkové poukazy na vstupy do expozice Princip Baťa či krátkodobých výstav Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, případně do dalších objektů spravovaných muzeem – hrad Malenovice, NKP Ploština a Muzeum luhačovického Zálesí. V nabídce je i voucher na komentovanou prohlídku 21. budovy (mrakodrapu) s jízdou v Baťově výtahu. Vouchery lze objednat online ZDE nebo emailem na: silvie.lecikova@muzeum-zlin.cz.

Zajímavým dárkem pro milovníky výtvarného umění může být předplatné časopisu Prostor Zlín, který vydává Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně více než dvacet let. Vychází čtvrtletně a zaměřuje se na české a slovenské výtvarné umění s důrazem na současnou tvorbu, dále na moderní architekturu, ale i design, historii a památkovou péči. Pravidelně v každém čísle najdete také výběr z poezie. Více informací k dárkovému poukazu na předplatné časopisu Prostor Zlín na rok 2024 získáte zde. 

Pro knižní nadšence má Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně ve své nabídce dárkový poukaz „Čtení na 365 dnů v roce". Ten je možné koupit v knihovně v 15. budově jako novou roční registraci nebo jako prodloužení stávající registrace. K předplatnému můžete rovnou koupit také pláťěnou tašku, ve které si pak obdarovaný bude nosit své vypůjčené knihy domů.

Knihu pod stromeček můžete zakoupit také na recepci budovy 14, najdete zde širokou nabídku publikací a časopisů muzea, galerie i knihovny. Kromě knih je na recepci řada upomínkových předmětů, které skvěle poslouží jako malý stylový dárek pod stromeček. Nejdete tam například originální šperky s motivem baťovských domečků, oblíbené čajové hrnky s baťovskými hesly, přívěsky na klíče, sérii pohlednic představující díla ze sbírek krajské galerie nebo meziválečnou architekturu Zlína atd. Zaume také desková hra muzea Jeden den mladého muže Baťovy školy práce nebo nástěnný kalendář na rok 2024.

Udělejte si výlet do 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a pořiďte stylové dárky.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.