11. 4. 2024

Prozkoumejte Baťův region

Baťův region zahrnuje unikátní industriál Zlína, moderního města v zahradách, i léto na Baťově kanále. Je to destinace, kde se můžete toulat mezi cihlovými domky, zkoumat technické unikáty nebo se projet na kole po nedokončené železnici. Objevte expozici Princip Baťa ve zlínském muzeu nebo se svezte slavnou pojízdnou kanceláří ve výtahu Baťova mrakodrapu. Nechte se vtáhnout do světa plného inspirace, ve kterém „nejde – neexistuje". Rozcestník baťovských míst najdete na www.batuvregion.cz. Najdete tam také 14|15 BAŤŮV INSTITUT.


Projekt Baťův region sdružuje organizace, které se zabývají baťovskou tematikou. Od muzeí a galerií přes vzdělávací instituce až po místa, která jsou s Baťou neodmyslitelně spojená. Společně pracujeme na tom, aby byl pro návštěvníky Baťův region otevřený a dobře přístupný. Objevte unikátní kouzlo kraje, kde vyrostl Tomáš Baťa i řada těch, kterým bylo a stále je baťovské myšlení vlastní.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.