Po, 21. 10. 2019 - Po, 25. 11. 2019

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ: HRAJEME SI V KOUZELNÉ ZAHRADĚ

Děti, soutěžte spolu s námi! 

Místo konání: 2. podlaží budovy 15, foyer

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Už více než půl století okouzluje malé i velké čtenáře knížka Jiřího Trnky Zahrada. Pohádku Jiří Trnka nejen ilustroval, ale sám i napsal. Pět kluků otevře starou rozvrzanou branku a vejdou do krásné zahrady, kde potkají starého moudrého trpaslíka, učenou velrybu, zlomyslného kocoura a odhalují rozličná tajemství. Namalujte nám, jak si představujete vaši kouzelnou zahradu, a co vše byste v ní chtěli zažít a zapojte se do naší soutěže o krásné ceny! Obrázky doručte do knihovny nejpozději do 25. listopadu 2019. Zaslané obrázky budou vystaveny od 30.11. do 30.12. v našem foyer ve 2. podlaží budovy 15.

Vernisáž výstavy, slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční v rámci Dne pro dětskou knihu 30. listopadu 2019 v 11.15 hod.

Účastnit se mohou jak jednotlivci, tak kolektivy. Podrobná pravidla naleznete zde

 

Informace o pořizování fotografií, obrazových a zvukových záznamů z akce.

V rámci akcí pořádaných Krajskou knihovnou Františka Bartoše ve Zlíně mohou být pořizovány fotografie, obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

2. podlaží budovy 15, foyer

  • Ulice: Vavrečkova 7040
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

příspěvková organizace

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.