30. 6. 2021

Volný vstup pro děti do muzea a galerie po celou dobu prázdnin.

I v letošním roce nabídne muzeum a galerie ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU dětem a mládeži do 18 let vstup do stálých expozic zdarma. Kromě snahy podpořit návštěvnost expozic v době rozvolnění epidemiologické situace je to i ohled na řadu rodin, které se právě díky epidemii dostaly do složité ekonomické situace a nabídku volných vstupenek rády uvítají.


„Děti mají za sebou další náročný školní rok, který probíhal převážně distančně. Nejen pro ně, ale i pro rodiče a učitele to bylo velmi náročné období a nyní je čas na odměnu! Muzeum a galerie sídlící ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU srdečně zvou rodiny v průběhu letních prázdnin k návštěvě stálých expozic s využitím vstupu pro děti a mládež zdarma.“, uvedla k nové nabídcePetra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, p.o.

Vstupné zdarma je poskytováno od nejmenších dětí až po ty větší do 18 let a platí nejen do stálých expozic, tedy muzejní Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost a galerijní Prostor Zlín | Řády vidění, ale i do všech krátkodobých výstav muzea a galerie konaných v době letních prázdnin. Vstup zdarma je i do Muzea luhačovického Zálesí. Aby bylo možné slevu uplatnit, bude nutné prokázat se u pokladen dokladem, který potvrzuje věk žadatele o slevu.   

Ostatní typy vstupného zůstávají bez změny, stejně tak vstupné na prohlídky 21. budovy. Doprovodné programy a dílničky v rámci výstav zůstávají se vstupným. Na tyto se sleva nevztahuje.

Další informace na www.14-15.cz.

Kontakt:
Petra Štrofová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, p. o.
M +420 736 505 513
E-mail petra.strofova@14-15.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.