19. 7. 2022

OPEN AIR LÉTO S FILHARMONIÍ BOHUSLAVA MARTINŮ nabídne tři koncerty na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

Venkovní platforma 14|15 BAŤOVA INSTITUTU v létě opět ožije koncerty Filharmonie Bohuslava Martinů a jejich hostů. Návštěvníci se mohou těšit na celkem tři jedinečné koncerty v atraktivním prostředí baťovského továrního areálu při západu slunce. Vstupenky jsou již v prodeji.


Sérii koncertů Open air léto s FBMzahájí filharmonie v úterý 9. srpnav 19.30 hodin koncertem s názvem SLOVÁČEK FAMILY, na kterém zazní klasická hudba, hudba z filmů, muzikálů, hudba populární naše i světová v podání saxofonisty Felixe Slováčka, zpěvačky Anny Julie Slováčkové a dirigenta, saxofonisty a zpěváka Felixe Slováčka jr. spolu s Filharmonií Bohuslava Martinů. Na klavír zahraje Vjačeslav Grochovskij.

Další koncert se uskuteční v úterý 30. srpna v 19.30 hodin a společně na jednom podiu vystoupí legendární Jiří Pavlica a HRADIŠŤAN s Filharmonií Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Stanislava Vavřínka.

Poslední koncert se uskuteční ve středu 7. září v 19 hodin, kdy na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU vystoupí za doprovodu zlínské filharmonie poprockové duo violoncellistů THE CELLO BOYS a zahrají slavné rockové a popové hity, například od Imagine Dragons, Lady Gaga, AC/DC, U2, apod.

„Také letos jsme s Filharmonií Bohuslava Martinů připravili koncerty, které slibují jedinečné hudební zážitky a prostředí továrního areálu dotvoří příjemnou večerní atmosféru,“ pozvala na akci Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

„Dramaturgie koncertů na platformě je divácky vstřícná natolik, aby umocnila atmosféru léta a dovolených. Věřím, že tóny hudby unášené větrem budou pro diváky osvěžením prázdnin a pozitivně nás naladí na další pracovní den. Jsem ráda, že spolupráce Filharmonie Bohuslava Martinů a 14|15 BAŤOVA INSTITUTU se každým rokem víc a víc prohlubuje,“ uvedla Zuzana Fišerová, radní pro kulturu a školství.

 V případě nepřízně počasí se koncert SLOVÁČEK FAMILY uskuteční o den později, tzn. 10. srpna v 19.30 na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a koncerty HRADIŠŤANU a THE CELLO BOYS se budou konat vždy ve stejný den a čas v Kongresovém centru Zlín.

Vstupenky jsou již k zakoupení online a na pokladnách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín.

Akce je realizována s finanční podporou Statutárního města Zlína.

Více informací na www.filharmonie-zlin.cz a www.14-15.cz.

 

Kontakt:

Ing. Alena Babicová

PR manažerka

14|15 Baťův institut, p. o

M| alena.babicova@14-15.cz

M| +420 736 505 513

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.