19. 6. 2024

Filmové melodie v podání zlínské filharmonie si podmanily publikum na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU

Večer 18. června patřil charitativnímu koncertu MOVIE NIGHT - Filharmonie pod širým nebem, kdy si návštěvníci přišli poslechnout známé melodie z filmů Superman, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Harry Potter, Forest Gump, Titanic, Ledové království, Aladin atd.


Návštěvníci byli z koncertu Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Jakuba Kleckera nadšeni. Pod širým nebem si jej přišlo poslechnout téměř patnáct set lidí. Večer zakončily dlouhé ovace návštěvníků vestoje.

„Děkuji všem, kteří přišli na tento koncert a přispěli tak na dobrou věc. Věřím, že dnešní večer byl pro všechny zúčastněné krásným hudebním zážitkem," řekla Lucie Pluhařová, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Charitativní koncert na podporu organizací Charita Valašské Klobouky a Podané ruce – osobní asistence, pobočka Zlín se konal pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje Hany Ančincové a radní pro oblast kultury a školství Zuzany Fišerové. Výtěžek ze vstupného ve výši 141 200 Kč, ke kterému bude připočten příspěvek návštěvníků do kasiček, bude předán těmto organizacím.

Pořadateli koncertu byl 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj. Akce byla realizována s finanční podporou statutárního města Zlína.

Neméně zajímavý open air koncert na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU se uskuteční také v září. Ve středu 4. 9. od 19 hodin zde zazní slavné hity Mamma Mia, Dancing Queen, Super Trouper, Fernando, The Winner Takes It All a další zazní na open air koncertu ABBA SYMPHONIC SHOW v podání Filharmonie Bohuslava Martinů a česko-slovenského hudebního uskupení Happyband Orchestra.

Více informací na www.14-15.cz

Kontakt:
Ing. Alena Babicová
PR manažerka
14|15 Baťův institut, příspěvková organizace
14|15 BAŤŮV INSTITUT, Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín
Tel: 736 505 513, e-mail: alena.babicova@14-15.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.